Çin Ticari Vize Dilekçesi

Çin Ticari Vize Dilekçesi Örneği

Çin Ticari Vize Dilekçesi Örneği

çin ticari vizesiÇin ticari vize dilekçesi Çine ticari maksat ile yolculuk edecek kişilerin başvuruları esnasında talep edilen belgelerden biridir.

Çin ticari vize dilekçesi doldurulurken dikkat edilmesi gereken hususların başında , aşağıdaki örnekte verilen örnek dilekçede belirtildiği üzere gerekli alanların tamamının eksiksiz olarak  doldurulması ve hazırlanmasıdır.

Ayrıca vize dilekçesinin mutlaka firma antetli kağıdına yazılmış olması gereklidir. Islak imza ve firma kaşesi mutlaka olmalıdır. Belge orjinal belge olmalıdır, fotokopisi kabul edilmemektedir.

M tipi Çin Ticari Vizesi için gerekli belgelere Çin Ticari Vize sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ticari Çin Vizesi Nasıl Alınır ?

Seyahatte bulunacak umuma mahsus Pasaport sahibi Türk vatandaşları için uygulanan bir seyahat prosedürüdür.

Seyahat yapacak Umuma Mahsus (bordo renkli) pasaporta sahip kişiler pasaportlarında geçerli vizeleri yoksa  tedarik etmek zorundadır. Çin Halk Cumhuriyeti devletinin Türkiye Dış temsilcilikleri tarafından da yetkilendirilmiş acentelerinden biri olan MUBO Turizm sizin adınıza vizelerinizi temin edebilmektedir.

Çin Büyükelçiliği Ankara ve Çin Başkonsolosluğu İstanbul yapılacak vize başvurularını yetki verilmiş acenteler üzerinden kabul etmektedir. Bordo Pasaport sahibi kişiler kısa süreli müracaatlarını Çin Konsolosluğuna bireysel olarak gerçekleştiremezler.