Çin Ticari Vizesi Başvurusu

 Çin Ticari Vizesi Başvurusu – M Vize İçin Gerekli Belgeler

çin ticari vizesiTicari Çin Vizesi , Çine yapılacak olan ticaret amaçlı ziyaretler için başvurulan gereken vize tipidir. Çin de düzenlenen fuar ziyaretleri, firmalarla ile ticari görüşme maksatlı seyahatler , ticari heyet ve oda ziyaretleri ve ticari spor faaliyetleri gibi konularda ticari ziyaretler kapsamında değerlendirilir.

 

Çin Ticari Vizesi başvurusu için firmamız size en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Çin vizesi konusunda deneyimli ekibimiz başvuru evraklarının nizami doldurulması konusunda yardımcı olmaktadır. Bilgi için Çin Ticari Vize departmanımızdan bilgi alabilirsiniz.
Ticari Çin Vizesi için Gerekli Belgeler ve Koşullar:

  1. Pasaport : Başvuru tarihi itibari ile en az 6 ay süresi ve iki boş vize sayfası olan yeni tip çipli pasaportun aslı. Eski tip lacivert pasaportlara vize verilmemektedir.
  2. Fotoğraf: 2 Adet arka fonu beyaz, önden çekilmiş, mat kağıda basılmış, beyaz kıyafetli olmayan ve gözlük kullanılmayan fotoğraf. Fotoğraf boyutları ve özellikleri için yandaki fotoğrafa tıklayınız.
  3. Dilekçe: Şirketin antetli kağıdına yazılmış dilekçe. Dilekçe örneği için yandaki belgeye tıklayınız.
  4. Şirket Faaliyet Belgesi: Bağlı bulunduğunuz Ticaret – Sanayi – Esnaf vb. odalarından alacağınız, son 6 aya ait olan orjinal faaliyet belgesi
    Vergi Levhası Fotokopisi: Bulunduğumuz yıl itibari ile onaylı olmalıdır.
  5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Fotokopi renkli veya yazı ve fotoğrafların net olduğu siyah beyaz fotokopi olmalıdır.
  6. Davet Mektubu: Çin resmi makamlarından alınmış olan Resmi Davetiye (Belediye Davetiyesi) Aslı.

ÖNEMLİ Şirket son 6 ay içerisinde adres değişikliği yapmış ise adres değişikliğini gösteren Ticaret Sicil Gazetesini de sunmak zorunludur.

Sık Sorulan Sorular

Çin C Vizesi için Sık Sorulan Sorular ve cevapları

Çin Ticari Vizesi Nedir ?

Çin ticari vizesi ticari maksat ile Çine seyahat edecek iş adamlarına verilen vize türüdür.

Ticari Çin Vizesi Ücreti Ne Kadar ?

Ticari Çin vizesi  fiyatı  ve vize ücreti değişkenlik gösterdiğinden dolayı güncel ücret bilgisini MUBO Turizm Vize Departmanın dan öğrenebilirsiniz.

Çin Ticari Vizesi Kaç günde Çıkar ?

Eğer belgelerde bir eksiklik yoksa ve Çin ve Türkiye de resmi tatil takvimine rastlamıyorsanız   8 gün içinde çıkar. 15 gün önce başvurmakta fayda vardır.