Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mubo Turizm

Şirketimiz; 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirecekleri seyahatleri ile ilgili tüm gereksinimleri karşılamak üzere en uygun ve en konforlu çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz; Seyahat denilince kaliteli hizmet ve memnuniyet odaklı akla gelen tek acente olmak. Bu bağlamda taleplerinizi kendi alanında tecrübeli ve dinamik kadrolarımızla hızlı ve anlaşılır bir şekilde her bütçe ve ihtiyaca uygun seyahat seçenekleri ile sizlere sunmaktayız.

Vizeyurdu.com markamız ile tam yetkili olduğumuz konsolosluk ve başvuru merkezlerindeki vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza biz yapıyoruz. Ekibimiz tüm dünya ülke vizeleri hakkında bilgi sahibidir. Randevu almak ile başlayıp evrakların hazırlanıp düzenlenmesi, başvurunun yapılması, yürütülmesi ve sonuca ulaştırılması aşamalarının tümünde sizlere destek olmaktayız.

Seyahat planlarınızın kaliteli ve konforlu geçmesini amaç edinerek çıktığımız bu yolda, gerçekleşen seyahatlerde almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile hem mutlu oluyor hem de günden güne büyümeye ve daha iyiye doğru ilerlemeye devam ediyoruz.

TÜRSAB A Grubu Seyahat Acenteliği belgesine sahip olan MUBO Turizm, faaliyet alanı olarak

Yurt içi ve Yurt dışı Uçak Bileti
Yurt içi ve Yurt dışı Otel Rezervasyonu
Yurt içi ve Yurt dışı Araç kiralama
Yurt içi ve Yurt dışı Turlar
Tüm Dünya ülkelerine Vize Başvuru ve Takip hizmeti
Hac ve Umre Organizasyonu
Fuar Organizasyonu

hizmetlerini sunmaktadır.

 

TÜRSAB BELGE NO:  10552
ÜNVAN: MUBO Turizm ve Seyahat Acentesi