DUBAİ VİZESİ NASIL ALINIR VE DİKKAT DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Anasayfa » Haberler » DUBAİ VİZESİ NASIL ALINIR VE DİKKAT DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

DUBAİ VİZESİ NASIL ALINIR VE DİKKAT DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

 

Vize Türü Dubai’ye seyahat etmek için farklı vize türleri bulunmaktadır, bunlar turist vizesi, iş vizesi, transit vize vb. İhtiyacınıza en uygun vize türünü belirlememiz gerekmektedir. Dubai vizesi e-vize olarak alınır ve bu nedenle pasaportun üzerine basılmaz.

 

Başvuru Süresi Dubai vizesi başvurusunu yapmadan önce başvuru süresini göz önünde bulundurmanız seyahatinizden minumum 3 gün öncesinde başvuru yapmanız önerilmektedir. Başvuruların sonuçlanma süresi 1-3 gün olarak değişmekte olup, sonuç alınma süresi farklılık gösterebilir.

 

Vize Başvurusu Kolaylığı Dubai vize başvurusu yaparken evrak hazırlama zorunluluğu bulunmamaktadır. Pasaport ön yüzü ve 1 adet biometrik fotoğraf ile başvurunuzu randevu beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pasaport Geçerliliği Dubai turistik vize başvurusu yapmak için Türk vatandaşı en az 6 ay geçerliliği olan pasaportu olması gerekmektedir.

 

Başvuru Ücretleri Başvuru ücretleri alınan vizenin türüne ve süresine göre belirlenmektedir. Bu faktörleri dikkate alarak ve gerekli hazırlıkları yaparak Dubai vizesi başvurusunu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

🌍 www.vizeyurdu.com

0(212) 659 64 54